Tworzenie aplikacji internetowych

Projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych dla firm

Nasz cel to tworzenie aplikacji internetowych dla firm z zachowaniem najlepszych praktyk. Blisko wpółpracujemy z Klientem, aby tworzona aplikacja spełniała pokładane w niej cele biznesowe. Tworzone przez nas aplikacje internetowe spełniają najwyższe wymogi user experience, posiadając jednocześnie skalowalny charakter. Dowiedz się więcej o nas.

Przykładowe obszary realizacji

DARMOWA WYCENA

Kliknij "Poproś o wycenę", aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez ASPER S.C. w celach biznesowych i marketingowych, w tym wysyłanie e-maili. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej Polityce Prywatności

Ostatnie realizacjezobacz wszystkie
Strona www, system rezerwacyjny i backoffice CENTRUM Rent a Car

CENTRUM Rent a Car
Dedykowana platforma do kompleksowego zarządzania siecią wypożyczalni samochodów.

Realizacja, zarządzanie i wsparcie: procesów biznesowych, sprzedażowych, księgowych, formalnych, marketingowych i analitycznych.

Dedykowana platforma do prowadzenia marketingu afiliacyjnego – Bluepartner.pl

BLUE MEDIA
Dedykowana platforma do prowadzenia marketingu afiliacyjnego – Bluepartner.pl.

Development systemu trackingowego, API i integracji serwisów spółki, moduły typu adserwer, części analityczne oraz księgowe.

Aplikacja Facebook ULUBIONY LOKAL dla Da Grasso

DA GRASSO
Aplikacja Facebook “Ulubiony Lokal”.

Scenariusz, koncepcja mechaniki, realizacja i wdrożenie aplikacji z głosowaniem na najlepszy lokal z całej sieci pizzerii.

Tworzenie aplikacji internetowych dla firm z zachowaniem najlepszych praktyk to nasz cel.

Blisko współpracujemy z Klientem, aby tworzona aplikacja spełniała pokładane w niej cele biznesowe. Tworzone przez nas aplikacje dla firm spełniają najwyższe wymogi user experience, posiadając jednocześnie skalowalny charakter.

Tworzenie aplikacji internetowych szytych na miarę

Uniwersalne systemy nie zawsze mogą być bezpośrednio wykorzystane w każdej organizacji. Często bowiem ma miejsce taka sytuacja, że firmie potrzebne jest zaprojektowanie aplikacji internetowej dostosowanej do specyfiki konkretnej branży. W takiej sytuacji firma powinna rozważyć realizację aplikacji dedykowanej. Tworzenie aplikacji dla firm to proces złożony, dlatego konieczne jest wobec tego podjęcie ścisłej współpracy z klientem na etapie poprzedzającym rozpoczęcie prac nad aplikacją, tak aby możliwe było rozpoznanie jego szczegółowych potrzeb i dyspozycji. Tworzenia aplikacji internetowych oraz intranetowych to kluczowy etap, warunkujący powodzenie całego przedsięwzięcia. Firma posiadająca w swej ofercie tworzenie aplikacji internetowych, powinna wyposażać swoich klientów w systemy elastyczne, łatwo skalowalne posiadające rozbudowane możliwości przypisywania uprawnień. Dzięki temu stworzona dla firmy aplikacja pozwalać będzie w przyszłości na dalszy rozwój oraz na możliwość, aby jedynie upoważnione osoby otrzymały dostęp do określonych funkcji lub treści.

Komu powierzyć usługę tworzenia aplikacji internetowych?

Tworzenie aplikacji internetowych to zadanie na tyle odpowiedzialne, że warto przekazać jego realizację prawdziwym profesjonalistom. Ważne jest więc to, aby firma dysponowała specjalistami IT z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatym, przekrojowym portfolio zrealizowanych wdrożeń.
Copyright © 2015 ASPER. Wszelkie prawa zastrzeżone. Software House ASPER, Jana Czeczota 31, 02-607 Warszawa. +48 693 066 956, office@asper.net.pl.