Software House Warszawa – oprogramowanie dedykowane

Software House ASPER Warszawa realizuje dedykowane systemy it

Software House Warszawa ASPER – wdrażamy zaawansowane oprogramowanie dedykowane, które zachowując skalowany charakter jest jednocześnie proste w obłudze. Jesteśmy firmą z ośmioletnim doświadczeniem oraz bogatym portfolio zrealizowanych projektów, co pozwala nam wdrażać systemy it bardzo wysokiej jakości. Dowiedz się więcej o nas.

Przykładowe obszary realizacji

DARMOWA WYCENA

Kliknij "Poproś o wycenę", aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez ASPER S.C. w celach biznesowych i marketingowych, w tym wysyłanie e-maili. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej Polityce Prywatności

Ostatnie realizacjezobacz wszystkie
Strona www, system rezerwacyjny i backoffice CENTRUM Rent a Car

CENTRUM Rent a Car
Dedykowana platforma do kompleksowego zarządzania siecią wypożyczalni samochodów.

Realizacja, zarządzanie i wsparcie: procesów biznesowych, sprzedażowych, księgowych, formalnych, marketingowych i analitycznych.

Dedykowana platforma do prowadzenia marketingu afiliacyjnego – Bluepartner.pl

BLUE MEDIA
Dedykowana platforma do prowadzenia marketingu afiliacyjnego – Bluepartner.pl.

Development systemu trackingowego, API i integracji serwisów spółki, moduły typu adserwer, części analityczne oraz księgowe.

Aplikacja Facebook ULUBIONY LOKAL dla Da Grasso

DA GRASSO
Aplikacja Facebook “Ulubiony Lokal”.

Scenariusz, koncepcja mechaniki, realizacja i wdrożenie aplikacji z głosowaniem na najlepszy lokal z całej sieci pizzerii.

Software House Warszawa ASPER – wdrażamy zaawansowane oprogramowanie dedykowane, które zachowując skalowany charakter jest jednocześnie proste w obłudze. Jesteśmy firmą z ośmioletnim doświadczeniem oraz bogatym portfolio zrealizowanych projektów, co pozwala nam wdrażać systemy it bardzo wysokiej jakości. Oprogramowanie dedykowane dla biznesu

Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa wymaga dziś otwarcia się na nowoczesne technologie IT. Ich wdrożenie pozwala usprawnić wewnętrzne procesy wewnątrz firmy, m.in. zarządzanie, obieg dokumentacji,  czy też komunikację pomiędzy poszczególnymi działami. Takie potrzeby spełniane są przez nasz software house działający w Warszawie, wdrażający oprogramowanie dedykowane. Nasze bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu oprogramowania dla firm i biznesu, potwierdzone przekrojowym portfolio zrealizowanych wdrożeń, daje gwarancję solidnej pracy i satysfakcji z późniejszego korzystania z systemu IT. Standardy oprogramowania dla firm Oprogramowanie dedykowane wymaga dziś spełnienia standardów responsywności, tak aby mogło być sprawnie obsługiwane na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Tym bardziej oprogramowanie dla firm powinno cechować się  intuicyjnością, przejrzystością oraz prostotą w obsłudze. Stanowi to warunek niezbędny ku temu, aby zaimplementowany system IT mógł przynieść wymierne korzyści pod kątem optymalizacji firmowych procesów. Możliwe wykorzystanie dedykowanych systemów IT Oprogramowanie dla biznesu może spełniać szereg różnorodnych funkcji, przyczyniając się do redukcji kosztów przedsiębiorstwa i poprawy jego działania. Wykorzystanie aplikacji usprawnia procesy komunikacji w firmie, ułatwia zarządzanie czasem, organizację szkoleń, a także stwarza możliwość prowadzenia cyklicznej ewaluacji pracowników. Doskonale pod wskazanymi względami spisują się zwłaszcza systemy intranetowe. Aplikacje webowe stwarzają jednocześnie świetną sposobność do poprawy współpracy z klientami oraz dystrybutorami. Mogą one służyć chociażby do wdrożenia platformy zakupowej czy też mobilnego sklepu internetowego. Dedykowane systemy IT pozwalają przedsiębiorstwu osiągnąć znaczącą przewagę konkurencyjną. Oprogramowanie dostosowane do potrzeb firmy redukuje bowiem różnego rodzaju koszta związane z prowadzeniem biznesu. Dodatkowo wykorzystywanie w firmie tego typu aplikacji przekłada się na korzyści PR-owe. Firma bowiem zarówno w oczach pracowników, jak i klientów zyskuje wizerunek otwartej na innowacje i podążającej za duchem czasu. Jednym z liderów na rynku aplikacji  jest działający od 2008 roku ASPER software house. Warszawa stanowi naszą siedzibę, gdzie można umówić się na spotkanie dotyczące uzgodnienia warunków współpracy.
Copyright © 2015 ASPER. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Software House 
ASPER, Jana Czeczota 31, 02-607 Warszawa.
+48 693 066 956, office@asper.net.pl.