Pozycjonowanie stron i kampanie Adwords Warszawa

Pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron www warszawa, kampanie Adwords

W ramach działań e-marketingowych świadczymy dla naszych klientów usługi pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google oraz prowadzimy kampanie Adwords. Budowane i realizowane przez nas strategie Adwords oraz na pozycjonowanie stron skutecznie generują ruch na stronach www podnosząc wyniki sprzedażowe. Pozycjonowane strony lub linki sponsorowane w kampaniach Adwords sprowadzają na strony klientów, którzy dokonują transakcji lub lojalnie korzystają z serwisów naszych klientów. Pozycjonowanie stron jest nieodłącznym elementem strategii e-marketingowych. Bowiem obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania gwarantuje zwiększenie sprzedaży.   Jako certyfikowany partner firmy Google – w ramach programu Google Partners – świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Każda budowana przez nas strategia SEO spójna jest z aktualnymi wymogami wyszukiwarki.   Przystępując do budowy i/lub realizacji strategii pozycjonowania lub kampanii Adwords strony w Google przeprowadzamy dokładnie proces, który gwarantuje osiąganie najlepszych wyników:
  • ustalenia z klientem lub prowadzącym projekt w trakcie których briefujemy i debriefujemy wszelkie założenia projektu doprowadzając do uzyskania pełnego obrazu sytuacji,
  • przeprowadzamy ścisły research dotyczący branży, konkurencji, celów, niuansów biznesowych,
  • przy użyciu specjalnych narzędzi definiujemy najlepsze dla klienta frazy kluczowe, które pozwalają nam osiągnąć optymalne wyniki w zakresie: szybkości pojawienia się w TOP 10 wyników, utrzymania się na pozycjach oraz – co najważniejsze – sprowadzenia dzięki wypozycjonowanym frazom najlepszego jakościowo ruchu, który przełoży się na zwiększenie sprzedaży,
  • prowadzimy szereg aktywności związanych z pozycjonowaniem strony w Google,
  • po osiągnięciu pożądanych pozycji w TOP 10 prowadzimy szereg działań związanych z utrzymaniem wypozycjonowanej strony.
Pozycjonowanie stron w ASPER rozliczane jest tylko i wyłącznie za efekt. Oznacza to, że opłatę przyjmujemy tylko wtedy, gdy Twoja strona www znajdowała się w TOP 10 w Google. Przy przygotowywaniu oferty informujemy Klienta o koszcie obecności na pozycjach 1 – 4, 5 – 7 oraz 8 – 10. Na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego raportujemy na jakich dokładnie pozycjach kolejno znajdowały się każde z pozycjonowanych fraz w każdy pojedynczy dzień podsumowywanego miesiąca. Koszt pozycjonowania mnożony jest wówczas za obecność na danych kosztowo frazach 1 – 4, 5 – 7 oraz 8 – 10.   Zależnie od charakteru promowanego biznesu, wielokrotnie realizowane przez naszą agencją interaktywną pozycjonowanie stron staje się jedną z podstawowych dróg generowania sprzedaży.
Copyright © 2015 ASPER. Wszelkie prawa zastrzeżone. Software House ASPER, Jana Czeczota 31, 02-607 Warszawa. +48 693 066 956, office@asper.net.pl.