Software House ASPER

Result Oriented Software Development

O nas – Software House Asper z Warszawy to ponad osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. Przyświeca nam filozofia w myśl której projekty software mają być zorientowane na rezultaty. Jesteśmy specjalistami w tworzenia aplikacji internetowych, stron firmowych, produtkowych, landing pages. Zdobyte przez lata doświadczenie, wypracowane autorskie modele i technologie pozwalają nam budować skuteczne projekty internetowe dla naszych Klientów.
Jako software house z Warszawy o unikalnym modelu organizacyjnym i zarządczym, który pozwala nam na zwinne skalowanie własnych zasobów. Pozwala nam to zachować możliwość realizacji dowolnej ilości projektów o różnej skali zaawansowania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej dbałości o jakość projektu dzięki stosowanym metodologiom przyrostowym ich realizacji.
W trakcie naszej dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów z Polski, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Szwajcarii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Mamy doświadczenie w pracy nad poważnymi i interdyscyplinarnymi projektami e-marketingowymi oraz softwareowymi dla firm z sektora SME / MŚP. Pracowaliśmy również dla wielu korporacji. Dzięki temu znamy specyfikę pracy zarówno dla regionalnej wypożyczalni samochodów, czy biura nieruchomości, jak i międzynarodowego gracza na rynku ubezpieczeniowym, czy globalnego serwisu e-commerce. W obu przypadkach dostarczamy spodziewane rezultaty na warunkach charakterystycznych dla danego środowiska.
Pracujemy dla
25 firm MŚP
Obsługujemy
30 dużych korporacji
Każdy nowy klient naszego software house to dla nas inwestycja. Inwestycja w relacje z nim. Patrzymy bowiem w te relacje długoterminowo. Większość naszych klientów jest z nami już od kilku lat i każdy z nich polecił nas dalej. To nasza główna wartość z której jesteśmy dumni i którą pielęgnujemy. Dla nas jeden klient to dwóch kolejnych, którzy zaufają nam dzięki jego rekomendacji.Michał Jackowski,Dyrektor Operacyjny asper
Mamy 6 żelaznych zasad, które lubi każdy klient
Gdy realizujemy projekt
1. Szybko prototypujemy
Jesteśmy ambasadorami szybkiego prototypowania produktów i kampanii internetowych. Oszczędzamy Twój czas, pieniądze, a przy tym budujemy rozwiązania pożądane przez Twoich Klientów.
2. Łatwo skalujemy
Prototypy rozwiązań tworzymy z myślą o ich dalszym rozwoju, czasem nawet aż do końcowej wersji. Nasze rozwiązania muszą być łatwe do skalowania i optymalizacji.
3. Dokładnie weryfikujemy
Nasze wymagające procesy wewnętrznej weryfikacji tworzonych rozwiązań pozwalają realizować projekty “pixel perfect”. Nie ma miejsca na pomyłki i błędy.
Gdy pracujemy z klientem
1. Odpowiadamy na telefony i wiadomości
Mamy ciągły kontakt z klientem. Zawsze odbieramy telefony i zawsze odpisujemy na wiadomości bo wiemy, jakie to ważne zarówno dla spokoju klienta, jak i jakości projektu.
2. Jesteśmy transparentni kosztowo
Zawsze informujemy szczegółowo co i w jakim dokładnie wymiarze składa się na koszt projektu. Poinformujemy Cię o najdrobniejszym szczególe.
3. Informujemy o postępie prac na bieżąco
W trakcie pracy nad projektem udostępniamy platformę w ramach której na bieżąco dokumentujemy naszą pracę, dzięki czemu na biężąco śledzisz postępy co do najdrobniejszej aktywności z naszej strony.
Copyright © 2015 ASPER. Wszelkie prawa zastrzeżone. Software House ASPER, Jana Czeczota 31, 02-607 Warszawa. +48 693 066 956, office@asper.net.pl.