Poszukujemy do pracy: grafik stażysta

Opublikowano dnia: 17 marca 2016

Poszukujemy rzetelnej i chcącej rozwijać się osoby na stanowisko: grafik stażysta. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, doskonałą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

Jesteśmy agencją interaktywną z mocnymi kompetencjami web software. Istniejemy 8 lat, pracujemy dla fajnych klientów nad ciekawymi projektami. Mamy biuro niedaleko Metra Racławicka w Warszawie. Realizujemy różnego rodzaju serwisy i oprogramowanie internetowe. Prowadzimy również projekty e-marketingowe. Więcej o nas i o naszej ofercie przeczytasz tutaj: http://asper.net.pl/o-nas/ oraz tutaj http://asper.net.pl/oferta/.

STANOWISKO: GRAFIK STAŻYSTA

Obowiązki:

  1. Przede wszystkim tworzenie projektów na potrzeby webu: serwisy firmowe, portale, landingi, interfejsy frontend i backend.
  2. Rzadko, ale jednak: tworzenie projektów na potrzeby druku.
  3. Projektowanie kreacji reklamowych pod kampanie PPC / Social Ads.
  4. Projektowanie kreacji na potrzeby profili FB.
  5. I inne pokrewne…

Poza powyższymi będziesz musiał współpracować z deweloperami i marketerami w zakresie budowy powyższych. Będziesz także pracować bezpośrednio z klientem i pracować z teamem nad briefami.

Wymagania:

  1. Znajomość Photoshopa i Illustratora.
  2. Jakiekolwiek doświadczenie (niekoniecznie w agencji, jeśli byłeś dotychczas freelancerem to też się liczy).
  3. Znajomość najnowszych trendów w designie.
  4. Wrodzona samodzielność i efektywność.
  5. Obowiązkowość.
  6. Chęć nauki.
  7. Mile widziana znajomość After Effects.

Oferujemy:

  1. 3 miesiące płatnego stażu i perspektywę zatrudnienia.
  2. 800 – 1.200 zł wynagrodzenia za miesiąc na rękę zależnie od indywidualnie ustalonych warunków dotyczących czasu pracy, możliwości i umiejętności.
  3. Pracę na iMac’u 27″ na pakiecie Adobe.
  4. Opiekuna, który będzie Cię nadzorował i uczył.
  5. Pracę w fajnym dwupiętrowym biurze na Mokotowie (niedaleko Metra Racławicka).
  6. Przyjazną atmosferę.

Kontakt:

CV oraz portfolio w dowolnej postaci prosimy wysyłać na adres: praca@asper.net.pl z tematem wiadomości „GRAFIK STAŻYSTA”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”