MEDCASCO wybiera agencję interaktywną ASPER – innowacyjne ubezpieczenia w karcie pre-paid i ramowa obsługa e-marketingowa

Opublikowano dnia: 15 stycznia 2011

MED CASCO to innowacyjny startup z sektora bancassurance dofinansowany przez fundusz inwestycyjny MCI. Usługa MED CASCO to innowacyjne ubezpieczenie przed skutkami nieszczęśliwych wypadków dostępne dla ubezpieczonego z poziomu karty prepaid. Ubezpieczenie MED CASCO może być dołączane jako usługa – wartość dodana w ofercie Partnerów strategicznych MED CASCO. Są to touroperatorzy, dilerzy samochodowi, firmy leasingowe itp.

MED CASCO jako powstająca i dynamicznie rozwijająca się spółka potrzebowała aktywnego wsparcia sprawdzonego Partnera z zakresu działań Digital, Software i Performance. Nasza firma idealnie wpisała się w profil poszukiwanej agencji interaktywnej. MED CASCO zawarło z nami umowę ramową w ramach której świadczona jest obsługa e-marketingowa. Opiekujemy się obszarami: firmowej strony www ubezpieczyla, stron produktowych, stron landing pages, kampanii online w Google i Facebook, obsługą kanału afiliacyjnego, analityki marketingowej i produkcji materiałów graficznych.