BLUE MEDIA stawia na know-how i rozwiązania technologiczne ASPER w zakresie marketingu afiliacyjnego

Opublikowano dnia: 24 lutego 2012

Lider internetowych rozwiązań finansowych w Polsce – firma BLUE MEDIA z Sopotu – wybrała naszą agencję jako Wykonawcę dedykowanego systemu marketingowego do obsługi procesów afiliacyjnych (programów partnerskich) w ramach wszystkich serwisów spółki – Bluecash.pl, Kokos.pl, Inseco.pl, Faktura.pl i inne.

BLUE MEDIA to dostawca rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę serwisy dla bankowości elektronicznej. To firma obecna na rynku od 1999 roku.

Spółka do czasu rozpoczęcia współpracy z naszą agencją interaktywną wyspecjalizowaną w zakresie budowy dedykowanych aplikacji internetowych obsługiwała procesy marketingu afiliacyjnego w oparciu o proste, niezintegrowane własne rozwiązania. Programy partnerskie zaczęły jednak przybierać na sile i znaczeniu i w związku z tym zdecydowano o budowie dedykowanego rozwiązania, które zintegruje wszystkie działania, serwisy, partnerów spółki oraz rozliczenia. W związku z naszym rosnącym doświadczeniem na polu realizacji takich dedykowanych aplikacji webowych – drogą rekomendacji zostaliśmy poleceni Spółce BLUE MEDIA jako skuteczny Partner do realizacji platformy do marketingu afiliacyjnego.

Dla firmy BLUE MEDIA zrealizowaliśmy zaawansowany system Bluepartner.pl sprzężony z bazą zamówień poszczególnych serwisów, integracją przez dedykowane API i trackingiem realizowanym dzięki zbudowanemu na zamówienie systemowi śledzącemu. W trakcie trzech miesięcy współpracy z firmą Blue Media przygotowaliśmy system BluePartner.pl, który skutecznie połączył wszystkie programy partnerskie w ramach jednej platformy. Odtąd partnerzy firmy działający zarówno w kanale online, jak i offline zarabiają na promowaniu serwisów grupy Blue Media.