Aktualności

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach powierzyła ASPER budowę aplikacji internetowej „Bezpieczn@ Przystań”

Aplikacja będzie miała charakter poradnika dla seniorów zawierającego najważniejsze porady dotyczące bezpiecznych metod zachowania w poszczególnych obszarach tematycznych: w domu, na ulicy i w środkach komunikacji publicznej, w sklepie, banku, na poczcie, przy bankomacie, w internecie, przy zawieraniu umów, zaciąganiu pożyczek, czy lokowaniu oszczędności.

Czytaj dalej

Serwis internetowy Brałbym.to dla CUBE GROUP

W wyniku wyboru naszej agencji w konkursie ofert organizowanym przez CUBE GROUP S.A. mieliśmy przyjemność zrealizować dla tego Klienta nowy serwis, którym jest afiliacyjny marketplace integrujący e-commerce.

Serwis skupia się na prezentowaniu ciekawych produktów codziennego użytku. ASPER odpowiada za UX/UI i oprawę graficzną oraz kodowanie i programowanie BRAŁBYM.TO.

Czytaj dalej

oprogramowanie dedykowane

ASPER pozyskało nowe zlecenie realizacji zaawansowanego oprogramowania dedykowanego dla firmy AVALLO. AVALLO to konsultingowa spółka logistyczno-transportowa. Dotychczas skomplikowany obieg wewnętrznych dokumentów firmy oraz proces zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa i współpracy z klientami opierał się o niewydajne ręczne rejestry. W celu usprawnienia działań firmowych razem z APSER przystąpiono do poprawy tej sytuacji przez decyzję o wdrożeniu oprogramowania dedykowanego.

Czytaj dalej

POSZUKUJEMY GRAFIKA STAŻYSTY

Poszukujemy rzetelnej i chcącej rozwijać się osoby na stanowisko: grafik stażysta. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, doskonałą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

Jesteśmy agencją interaktywną z mocnymi kompetencjami web software. Istniejemy 8 lat, pracujemy dla fajnych klientów nad ciekawymi projektami. Mamy biuro niedaleko Metra Racławicka w Warszawie. Realizujemy różnego rodzaju serwisy i oprogramowanie internetowe. Prowadzimy również projekty e-marketingowe. Więcej o nas i o naszej ofercie przeczytasz tutaj: http://asper.net.pl/o-nas/ oraz tutaj http://asper.net.pl/oferta/.

Czytaj dalej
wiz2-macbook

W wyniku dwumiesięcznej pracy wdrożyliśmy startup SPRAWDZONYAGENT.PL. Serwis stanowi bazę danych, ranking i porównywarkę polskich agentów nieruchomości. ASPER świadczyło usługi konsultingowe w zakresie zaplanowania strategii startupu i jego marketingu. Zaplanowaliśmy również wersję MVP która została właśnie wdrożona. Pracowaliśmy nad jej koncepcją, projektowaniem graficznym oraz programowaniem. Użytkownicy mają szansę sprawdzić dostępnych w pożądanej okolicy agentów nieruchomości, zweryfikować ich dane i doświadczenie oraz w razie zainteresowania skontaktować się z nimi.

Czytaj dalej
okladka

CENTRUM Rent a Car, wypożyczalnia samochodów powstała pierwotnie na Dworcu Centralnym w Warszawie i od początku obsługiwana była przez naszą agencję – w zakresie brandingu, budowy strony internetowej i oprogramowania do obsługi wypożyczalni samochodów. Od dzisiaj obsługujemy CENTRUM Rent a Car w pełni również w zakresie budowy sprzedaży przez internet.

Czytaj dalej

login-bg

W związku z dużym doświadczeniem w zakresie budowy własnych startupów, projektów startupowych realizowanych na zlecenie oraz doświadczenia w zakresie marketingu afiliacyjnego i SEO – zespół stojący za projektem ZNIŻKI STUDENCKIE (https://www.facebook.com/znizkistudenckie) wybrał naszą agencję jako Wykonawcę ich serwisu typu ecommerce.

Czytaj dalej

56678_141830712532182_4975238_o

Wrzesień 2014 roku to dla nas miesiąc, który upłynął pod znakiem przeprowadzki do śródmieścia. Biuro zlokalizowane tuż przy placu Politechniki w przedwojennej kamienicy na ostatnim piętrze z widokiem na budynki centrum to miejsce, które zapewni nam komfortową pracę nad naszymi projektami.

Czytaj dalej

wewnatrz

ASPER w drodze konsorcjum z agencją WALK zyskało kontrakt na obsługę świątecznej kampanii sprzedażowej PayU w Google Adwords oraz Google Display Network z użyciem remarketingu. To przede wszystkim kolejne potwierdzenie, że nasze know-how w prowadzeniu działań reklamowych w modelu PPC jest wysoko wykwalifikowane i wysoko oceniane zarówno przez klientów, jak i partnerów firmy.

Czytaj dalej
theaffily2

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na działania z zakresu marketingu afiliacyjnego ze strony klientów agencji zdecydowaliśmy się opracować własną technologię, która zapewniłaby proste i elastyczne oprogramowanie do pracy nad własnymi, dedykowanymi programami partnerskimi. The Affily to zderzenie doświadczeń zdobytych w dotychczasowej pracy z rozwiązaniami czeskimi i amerykańskimi oraz naszych doświadczeń w budowie dedykowanych rozwiązań do tego marketingu dla naszych klientów.

Czytaj dalej