Aktualności

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach powierzyła ASPER budowę aplikacji internetowej „Bezpieczn@ Przystań”

Aplikacja będzie miała charakter poradnika dla seniorów zawierającego najważniejsze porady dotyczące bezpiecznych metod zachowania w poszczególnych obszarach tematycznych: w domu, na ulicy i w środkach komunikacji publicznej, w sklepie, banku, na poczcie, przy bankomacie, w internecie, przy zawieraniu umów, zaciąganiu pożyczek, czy lokowaniu oszczędności.

Czytaj dalej

W wyniku wyboru naszej agencji w konkursie ofert organizowanym przez CUBE GROUP S.A. mieliśmy przyjemność zrealizować dla tego Klienta nowy serwis, którym jest afiliacyjny marketplace integrujący e-commerce.

Serwis skupia się na prezentowaniu ciekawych produktów codziennego użytku. ASPER odpowiada za UX/UI i oprawę graficzną oraz kodowanie i programowanie BRAŁBYM.TO.

Czytaj dalej

oprogramowanie dedykowane

ASPER pozyskało nowe zlecenie realizacji zaawansowanego oprogramowania dedykowanego dla firmy AVALLO. AVALLO to konsultingowa spółka logistyczno-transportowa. Dotychczas skomplikowany obieg wewnętrznych dokumentów firmy oraz proces zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa i współpracy z klientami opierał się o niewydajne ręczne rejestry. W celu usprawnienia działań firmowych razem z APSER przystąpiono do poprawy tej sytuacji przez decyzję o wdrożeniu oprogramowania dedykowanego.

Czytaj dalej

Poszukujemy rzetelnej i chcącej rozwijać się osoby na stanowisko: grafik stażysta. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, doskonałą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

Jesteśmy agencją interaktywną z mocnymi kompetencjami web software. Istniejemy 8 lat, pracujemy dla fajnych klientów nad ciekawymi projektami. Mamy biuro niedaleko Metra Racławicka w Warszawie. Realizujemy różnego rodzaju serwisy i oprogramowanie internetowe. Prowadzimy również projekty e-marketingowe. Więcej o nas i o naszej ofercie przeczytasz tutaj: http://asper.net.pl/o-nas/ oraz tutaj http://asper.net.pl/oferta/.

Czytaj dalej

W wyniku dwumiesięcznej pracy wdrożyliśmy startup SPRAWDZONYAGENT.PL. Serwis stanowi bazę danych, ranking i porównywarkę polskich agentów nieruchomości. ASPER świadczyło usługi konsultingowe w zakresie zaplanowania strategii startupu i jego marketingu. Zaplanowaliśmy również wersję MVP która została właśnie wdrożona. Pracowaliśmy nad jej koncepcją, projektowaniem graficznym oraz programowaniem. Użytkownicy mają szansę sprawdzić dostępnych w pożądanej okolicy agentów nieruchomości, zweryfikować ich dane i doświadczenie oraz w razie zainteresowania skontaktować się z nimi.

Czytaj dalej

CENTRUM Rent a Car, wypożyczalnia samochodów powstała pierwotnie na Dworcu Centralnym w Warszawie i od początku obsługiwana była przez naszą agencję – w zakresie brandingu, budowy strony internetowej i oprogramowania do obsługi wypożyczalni samochodów. Od dzisiaj obsługujemy CENTRUM Rent a Car w pełni również w zakresie budowy sprzedaży przez internet.

Czytaj dalej

W związku z dużym doświadczeniem w zakresie budowy własnych startupów, projektów startupowych realizowanych na zlecenie oraz doświadczenia w zakresie marketingu afiliacyjnego i SEO – zespół stojący za projektem ZNIŻKI STUDENCKIE (https://www.facebook.com/znizkistudenckie) wybrał naszą agencję jako Wykonawcę ich serwisu typu ecommerce.

Czytaj dalej

Wrzesień 2014 roku to dla nas miesiąc, który upłynął pod znakiem przeprowadzki do śródmieścia. Biuro zlokalizowane tuż przy placu Politechniki w przedwojennej kamienicy na ostatnim piętrze z widokiem na budynki centrum to miejsce, które zapewni nam komfortową pracę nad naszymi projektami.

Czytaj dalej

ASPER w drodze konsorcjum z agencją WALK zyskało kontrakt na obsługę świątecznej kampanii sprzedażowej PayU w Google Adwords oraz Google Display Network z użyciem remarketingu. To przede wszystkim kolejne potwierdzenie, że nasze know-how w prowadzeniu działań reklamowych w modelu PPC jest wysoko wykwalifikowane i wysoko oceniane zarówno przez klientów, jak i partnerów firmy.

Czytaj dalej

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na działania z zakresu marketingu afiliacyjnego ze strony klientów agencji zdecydowaliśmy się opracować własną technologię, która zapewniłaby proste i elastyczne oprogramowanie do pracy nad własnymi, dedykowanymi programami partnerskimi. The Affily to zderzenie doświadczeń zdobytych w dotychczasowej pracy z rozwiązaniami czeskimi i amerykańskimi oraz naszych doświadczeń w budowie dedykowanych rozwiązań do tego marketingu dla naszych klientów.

Czytaj dalej